utorok 8. októbra 2013

Nenahraditeľný!

Ahoj dievčatá :)

No tak čo máte nové? ja som sa presťahovala a cez víkend som dosť nešťastne oslávila 18tku. Nevyšlo to proste podľa predstáv... Tiež zvažujem doučko z matiky lebo to, čo od nás vyžadujú je naozaj brutál. Preto aj nestíham všetko, čo by som chcela a aj tento článok som vám plánovala napísať už dávnejšie. Výhoda však je, že produkt som mohla lepšie otestovať a stále mi robí radosť.

Ide o kondicioner v spreji od schwarzkopf GLISS KUR. Je to regeneračný kondicionér, ktorý ma obnoviť aj zničené a suché vlasy.No najprv vám napíšem, prečo som vlastne siahla po niečom podobnom. 

Určite to mnohé poznáte. Najprv hnedá, potom sladké blond, neskor chceme zažiariť s červenou či ryšavou, potom stmaviť a opäť sa vrátiť k hnedej, v tom príde do módy ombré a stále dookola. Asi si viete predstaviť čo to spraví s vlasmi a navyše keď ich ešte chceme mať raz rovné raz kučeravé inokedy vlnité. Presne kvôli takýmto experimentom som musela siahnuť po niečom, čo mojím vlasom vráti pružnosť, hebkosť a celistvosť. Žiadne rozštiepené končeky a lámavé vlasy, ktoré nikdy nedosiahnu požadovanú dĺžku. Blíži sa predsa stužková a každá z nás chce krásny bohatý účes.

Preto som zašla obzrieť drogérky a, uprimne, šla som kúpiť sérum Garnier goodbye damage. Jeho cena ma však prekvapila vzhľadom k množstvu a preto som sa otočila a v regáli oproti na mňa žmurkal práve gliss kur sprej. Čítam čitam a stále mám pocit, že sa to oplatí vyskúšať a už aj kráčam s kondicionerom v kabelke smerom domov. 
Po prvej aplikácii sa mi zdali vlasy jemnejšie a pružnejšie a čím viac ho používam tým menej mám vlasy zničené. Je možné ho aplikovať ako na mokré tak aj na suché vlasy. Zo začiatku som ho na hlavu priam liala každú sekundu, teraz však postačí každé 3 dni. Výhodou je, že vlasy sa ľahšie rozčešú a dokonca aj menej vypadávajú.  Zloženie vyzerá priehľadné no po zatrasení sa rázom zmení na mliečne. Potom stačí len jednoducho nastriekať na vlasy a nechať preschnúť :)
Takže rozpisovať by som sa vedela donekonečna, ale na čo? Jednoducho vrelo odporúčam vyskúšať ak máte podobné problémy :) good luck!

Vaša *eM


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Dakujem za všetky komentáre :) mam z nich radosť!