piatok 4. apríla 2014

DIY- nádobka na čokoľvek :)

Ahoj slečny,

Ako sa mi dnes máte? čo je nové? :) U mňa je toho teda dosť- rozchod, škola, maturity, skúšky na VŠ ... ale dobrá správa je, že na jednu zo škôl, ktoré som si vybrala sa asi skúšky zrušia :) o problém menej. 

Dnes vám chcem ukázať jednoduchý návodík na skrášlenie akéhokoľvek priestoru zaujímavým doplnkom. 

Čo budeme potrebovať? 
* Nádobu- akúkoľvek obyčajnú nádobku, ja som použila ten čierny umelohmotný "kvetináč", v ktorom sa predávajú kvety v lidli/tescu a je vhodný maximálne na prenesenie kvetu domov, kde ho okamžite musím presadiť.
* Farby- najlepšie akrylové. Ja som použila bielu, zlatú a čiernu. Dajú sa zohnať v každom papierníctve či umeleckých potrebách, jednotlivo aj v sadách.
* Hubku- ja som ju ukradla z kuchyne :)
* Ešte som použila maliarsku lepiacu pásku, všetko je však na vašej fantázii.

Tak začíname :) a to hneď vrstvami bielej akrylovej farby na čierny povrch plastového kvetináčika.


Až kým nieje úplne bielučký :)
:) ďalej som si vytiahla zlatú akrylku a pomocou hubky som ju "otláčala" jemne na biely podklad :)Keď som už mala "pozadie" podľa mojich predstáv, začala som uvažovať, čo s tým ďalej. Až mi raz padli do oka mustache. Jednoducho som si jedny vytlačila, vo vyhovujúcej veľkosti, vystrihla ich na papieri tak, aby sa z nich stala šablóna. Priložila som ju na nádobu a prešla čiernou akrylkou.Aj vám sa to zdá nudné? Ako to ozvláštniť? Čo keby bol obojstranný? A pruhy! musí mať pruhy :)
Tak som vytiahla maliarsku lepiacu pásku, vďaka ktorej mám pruhy aj na stene v izbe a začala som čarovať. 
Ooo mustache, of course :)


Takto vyzerá z oboch strán :)


Myslím, že využiť sa dá na čokoľvek a aj keby zostal prázdny, je to rozkošný doplnok :P ale len tak pre inšpiráciu, na čo slúži mne?
Páči sa vám tento nápad? :) možno to zaberie trošku času, ale inak nie je problém ani s dostupnosťou materiálov ani so zručnosťami, ktoré nemusia byť na vysokej úrovni (viem o čom hovorím ;D)

Vaša *eM

1 komentár:

  1. to je fakt pekne!

    Ak mas rada NIVEU pozyvam na na giveaway o uplne nove telove mlieka, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/04/nivea-giveaway.html

    OdpovedaťOdstrániť

Dakujem za všetky komentáre :) mam z nich radosť!