streda 22. októbra 2014

Splnený sen


Ahoj kočkyyy :)

Opäť som tu a opäť sa vám prihováram. Život na intráku 500km od domova je z jednej strany úžasný a z druhej strašný. Chýba mi všetko a každý... no tieto skúsenosti mi tiež dávajú veľa do života. Veľa možností, šancí... a hlavne šance na plnenie snov. 
Možno jedným z takých snov, ktoré si plním, je venovať sa oblasti, ktorú študujem. Uvedomujem si, aké mám šťastie, že môžem robiť niečo, čo ma baví. A tak sa písanie stáva neoddeliteľnou súčasťou môjho života. 
Ďalším snom, ktorý si čoskoro splním, je taký sen z detstva. Koncert Elánu, na ktorý sa už čoskoro chystám. Hudba, na ktorej som vyrástla a vždy som túžila vidieť ich naživo. Lístky kúpené a už len čakám na deň D :)
A teraz prejdime k snu, ktorý sa mi splnil len nedávno. Konkrétne túto sobotu. Stálo ma to veľa presviedčania mamky, že naozaj to nie je len výstrelok puberty a dobre som si to premyslela. Stálo ma to veľa rokov túžby a namáčania môjho zlatíčka do tušu. No nakoniec je moje prvé tattoo na svete <3.


 Áno, naozaj to bola komédia :D Dve a pol hodiny som sa snažila vyčarovať otlačky, s ktorými by som bola spokojná. Takmer mi pri tom aj pes zaspal. No výsledok stál snáď za to :P Posúďte sami...


Stres zo mňa opadol, až keď sa ma dotkla ihla strojčeka. Potom to šteklilo tak, že som mala nepravidelné výbuchy smiechu až som sa triasla. :D A tattér sa smial so mnou. 
A tak bude môj malý nezbedník stále pri mne, aj keď nie som doma :)
S výsledkom som maximálne spokojná. Momentálne to je vo fáze lúpania a už len čakám a dúfam, že farba neopadne ani veľmi nevybledne. Držte palce :D

Vaša *eM

3 komentáre:

 1. Pecka! Moc se mi to líbí! :)
  Just Be Yourself
  Pokud se budeš chtít sledovat navzájem, dej vědět :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne to vyzerá :) Ja mám už skoro dva roky na nohe labky mojej fenky Cairy ... riešila som odber labiek tak, že som ju postavila na skener :D A chlpy som potom jednoducho vyretušovala... hh :)

  Článok tu: http://nikkienka.blogspot.sk/2013/03/blog-post_5.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. videla som na tvojom blogu prispevok uz davnejsie a trosku ma to inspirovalo :) ale ja som to chcela aj s tými chlpkami, so vsetkym co k tomu patri... no napad si mala lepsi jak ja:D aspon si ju tolko nemordovala

   Odstrániť

Dakujem za všetky komentáre :) mam z nich radosť!